Servisované značky plynových kotlů a ohřívačů

Firma Kosemo poskytuje servismontáž plynových kotlů a plynových ohřívačů v rámci Brna a okolí od těchto výrobců:

Pravidelný servis nebo opravu Vašeho kotle v Brně a okolí si můžete online objednat zde

  

Servis kotlů Junkers

Se značkou Junkers si již více než 120 let spojujeme osvědčené technologie z oblasti vytápění. Hugo Junkers - průkopník v odvětví tepelné techniky byl vždy zdrojem inovací a stanovoval standardy v tepelném průmyslu. Tato odbornost je nyní spojena se silnou a tradiční značkou Bosch, která vyniká svojí kvalitou a inovativní silou. Se značkou Bosch získáte vše z jednoho zdroje: od fascinujících výrobků a technologií pro vytápění a přípravu teplé vody, přes výrobky Bosch Smart Home až po energetický management.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Junkers

 

 

Servis kotlů Baxi

Kvalita a spolehlivost italských výrobků společnosti Baxi ? předního hráče na poli vytápění plynovými kotli - má u velkého množství zákazníků v České republice dlouhou tradici. Za posledních 20 let se totiž právě na tomto trhu nainstalovalo více než 100.000 kotlů této značky. A právě potenciál českého trhu a neustále se zvyšující zájem veřejnosti o kvalitní a ekonomicky odpovídající řešení v oblasti plynového vytápění stály za strategickým rozhodnutím vedení společnosti Baxi expandovat v roce 2002 do ČR formou přímého zastoupení, a to v Praze a Brně. Velký zájem o kvalitní výrobky Baxi v oblasti vytápění podpořil i další rozvoj obchodních aktivit. V roce 2009 vznikla společnost BDR Thermea (Czech republic) s.r.o, zastupující na trhu v ČR, kromě Baxi, ještě další dvě značky a celkový počet spolupracovníků se zvýšil z původních 10 na současných 23. 

  

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Baxi

 

Servis kotlů Viessmann

Skupina Viessmann je předním mezinárodním výrobcem systémů vytápěcí, chladicí a klimatizační techniky. Firma založená jako rodinný podnik roku 1917 zaměstnává okolo 12 100 zaměstnanců, hromadný obrat činí 2,37 miliardy Euro. Skupina Viessmann má mezinárodní působnost, patří k ní 23 výrobních společností v 11 zemích, prodejní společnosti, má zastoupení v 74 zemích stejně jako 120 prodejních poboček po celém světě. 55 % obratu připadá na zahraničí.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Viessmann

 

Servis kotlů Buderus

Společnost Buderus tepelná technika Praha, spol. s r.o., založená v roce 1993, vybudovala vlastní moderní provozní areál v Praze 10 ? Štěrboholích. Pro oblast Moravy byla o několik let později vybudována centrála v průmyslové zóně u Prostějova. Kotle Buderus se do České republiky dovážely v minulosti přes zprostředkovatelské podniky zahraničního obchodu, a tak v mnoha významných budovách (např. Kongresové centrum Praha atd.) zajišťují tyto kotle spolehlivě vytápění i ohřev vody. Výjimkou nejsou ani kotle menších výkonů v rodinných domcích, které pracují 25 a více let. Několik vybraných referenčních kotelen jsme pro Vás připravili v oddílu Reference. Od června 2004 se firma Buderus tepelná technika Praha, spol. s r.o. prostřednictvím mateřské firmy Buderus Heiztechnik GmbH stala členem nově ustavené společnosti BBT Thermotechnik GmbH, která sdružuje díky spojení s firmou Robert Bosch GmbH řadu významných výrobců tepelné techniky. Dne 1. září 2007 došlo ke sloučení firmy Buderus tepelná technika Praha, spol. s r.o. se společností BBT Thermotechnology CZ s.r.o. a prodej produktů Buderus se realizuje v rámci tohoto nového subjektu. Fúzí formou sloučení veškerá práva a povinnosti, vyplývající z obchodních vztahů, přešla bez jakýchkoli změn na společnost BBT Thermotechnology CZ s.r.o. Došlo tak ke sjednocení dosud formálně oddělených výrobních a distribučních divizí skupiny Robert Bosch v České republice s cílem zefektivnit obchodní a výrobní aktivity a posílit její postavení na českém trhu. Od 1. ledna 2008 nese firma obchodní název Bosch Termotechnika s.r.o., obchodní divize Buderus. V současné době nabízí značka Buderus na českém trhu litinové a ocelové kotle s výkony od 4,8 kW do 19,2 MW; kotle pro rodinné domky, průtokové i kondenzační v provedení stacionárním a nástěnném (turbo i s odvodem spalin do komína). Nabídka zahrnuje kotle na zemní plyn, na propan, Ex.LTO i pevná paliva. Kromě kotlů si zákazníci mohou pořídit zásobníkové ohřívače TUV, regulační přístroje, kogenerační jednotky, solární panely, tepelná čerpadla a širokou škálu otopných těles. Velkoobchodní oddělení dodává příslušenství ke kotlům (čerpadla, nádrže, pojistné ventily, expanzní nádoby atd. od smluvních dodavatelů) v teplovodním provedení. Sortiment zahrnuje i horkovodní ocelové kotle, parní kotle, rychlovyvíječe páry a související příslušenství. Buderus klade důraz na dobré partnerské vztahy se svými klienty. Odbornými školeními a informačními výstavami je poskytována soustavná podpora topenářským a projekčním firmám, viz oddíl Aktuality > školení. Veškeré nabízené produkty splňují nejmodernější ekologické nároky a jsou koncipovány s ohledem na co nejekonomičtější provoz. Odpovědné plánovaní a realizace vytápěcího zařízení vyžaduje stejně odpovědného dodavatele: firma Bosch Termotechnika s.r.o., obchodní divize Buderus je tím pravým.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Buderus

 

Servis kotlů Thermona

Společnost Thermona je českým výrobcem plynových a elektrických kotlů THERM. V současné době již není na trhu s plynovými kotli a elektrokotli jiná firma s ryze českou kapitálovou účastí. Všechny firmy z tohoto segmentu trhu již dávno změnily majitele a patří zahraničním firmám. Jaký to má praktický důsledek? Především ten, že výroba plynových a elektrických kotlů téměř zmizela z ČR. Všechny ostatní firmy plynové kotle pouze dovážejí. Na území ČR pouze prodávají a zisky odvádějí také mimo naši republiku. Naproti tomu společnost Thermona má sídlo v ČR, takže zisk řádně daní v České republice. Má více než 100 zaměstnanců, za které také odvádí pravidelně nemalé prostředky státu. Cílem společnosti Thermona je nabídnout našim zákazníkům nejen kvalitní výrobek, ale především takové zařízení, které přinese rychlou návratnost vložených prostředků. Životnost kotle se pohybuje od 12 do 15 let, a proto doporučujeme tzv. generační výměnu plynových kotlů. Výměna staršího kotle za nový moderní zdroj tepla se sofistikovanou regulací se uživateli vyplatí. Ušetří totiž 20 až 25 % provozních nákladů.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Thermona

 

Servis kotlů Destila

Provádíme prodej plynových kotlů DESTILA, kvalitní servis kotlů, opravy a montáže kotlů DESTILA na základě certifikace od výrobce v rámci Brno a okolí.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Destila

 

Servis kotlů De Dietrich

De Dietrich, lídr na trhu s kondenzačními technologiemi, nabízí již více než 10 let pod značkou udržitelného komfortu? inovativní systémy vytápění, které umožňují úsporu energie a zároveň chrání životní prostředí.
Výrobce tepelné techniky De Dietrich nabízí tepelné systémy, které v rámci řešení na míru kombinují kondenzaci oleje nebo plynu, biomasu, solární energii a tepelná čerpadla. V červenci 2004 se společnost De Dietrich Thermique spojila s firmou Remeha a vytvořily významnou skupinu, jejímž cílem je být předním evropským výrobcem tepelné techniky. V roce 2008 skupina De Dietrich Remeha aktivně pokračovala ve svém rozvoji v oblasti obnovitelných energií a především v rozvoji tepelných čerpadel. V souladu s tímto plánem společnost získala skupinu DFM - výrobce tepelných čerpadel, který je znám též pod značnou SOFATH. Na konci roku 2009 skupina De Dietrich Remeha získala společnost Baxi a vytvořila tak skupinu BDR Thermea, nového lídra v oblasti inovativních řešení a služeb spojených s vytápěním a přípravou TV. 

 

 

Servis kotlů Ferroli

Provádíme prodej plynových kotlů FERROLI, kvalitní servis kotlů, opravy a montáže kotlů FERROLI na základě certifikace od výrobce v rámci Brno a okolí.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Ferroli

 

Servis kotlů Immergas

Společnost VIPS vznikla v roce 1990 jako společenství odborníků zabývajících se tepelnými zařízeními na plyn a topný olej. Na náš trh přivedla v roce 1992 známou italskou firmu LAMBORGHINI a její výrobní program v sektoru vytápění. V roce 1997 byla společnost transformována na společnost s ručením omezeným zabývající se obchodem, servisem a školením v oblasti vytápěcí techniky. Ke společnosti VIPS přistoupila 1.1.2005 zahraniční finanční skupina IMMERFIN, jež je mimo jiné vlastníkem firmy IMMERGAS, jednoho z největších výrobců plynových nástěnných kotlů na světě. Toto spojení umožní firmě VIPS posílení své pozice na našem trhu.

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Immergas

 

Servis ohřívačů Quantum

QUANTUM, a.s. je jedním z největších dovozců plynových zásobníkových ohřívačů vody v České republice. V rámci rozvoje se specializujeme na úsporné, efektivní a k přírodě šetrné výrobě teplé vody formou kondenzační techniky. V naší nabídce najdete kondenzační kotle, solární panely pro výrobu tepla a k ohřevu vody, expanzní nádoby a další doplňkový sortiment. Další činností je distribuce a obchod s plynem, projekce a realizace staveb v boru plyn. Poskytujeme autorizovaný servis a poradenství, organizujeme odborná školení pro servisní techniky a projektanty.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Quantum

 

Servis ohřívačů John Wood

Kanadský výrobce kvalitních tepelných ohřívačů. Na základě autorizovaného servisu Vám nabízíme servis a montáž plynový a elektrických stacionárních ohřívačů, závěsných ohřívačů.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis ohřívačů John Wood

 

  

 

Servis kotlů Viadrus

Dlouholetá tradice naší společnosti spojená se zkušenostmi ve slévárenském průmyslu se datuje až do roku 1888 a je zárukou důkladného zpracování, spolehlivosti, vysoké kvality a životnosti výrobků VIADRUS. Vysoká kvalita výroby je zajištěna také systémem kvality dle ISO 9001 a ISO 14001. Díky své dlouholeté znalosti trhu a oboru tepelné techniky se i nadále rozvíjí a inovuje produktové portfolio a kromě klasických zdrojů se nově orientuje i na obnovitelné zdroje tepla.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Viadrus

 

Servis ohřívačů Rheem

RHEEM je největší americký výrobce ohřívačů vody s 90letou tradicí a roční produkcí 3 milióny kusů ohřívačů. Plynové ohřívače RHEEM jsou navrženy s ohledem na co nejdelší dobu provozu bez nutnosti servisních zásahů.K dobré ekonomice provozu přispívá také hořák gasmaster s přesným dávkováním plynu a dokonalým přenosem tepla do zásobníku. Ohřívače nepotřebují napájení elektrickou energií, pracují na principu věčného plamínku a pro usnadnění zapalování jsou osazeny piezozapalovačem. Maximální pracovní tlak je 10,5 baru.

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis ohřívačů Rheem

 

Servis kotlů Bosch

Bosch

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Bosch

Servis kotlů WOLF

Wolf

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů Wolf

Servis kotlů ENBRA

Enbra

 

>> kompletní seznam služeb montáže a servis kotlů EnbraOblast působnosti našich služeb


Hledejte dle názvu:


Bedřichovice

Blažovice

Blučina

Bošovice

Bratčice

Brno Jehnice

Brno Královo pole

Brno a okolí

Brno-Bohunice

Brno-Bosonohy

Brno-Bystrc

Brno-Chrlice

Brno-Ivanovice

Brno-Jih

Brno-Jundrov

Brno-Kníničky

Brno-Kohoutovice

Brno-Komín

Brno-Komín

Brno-Líšeň

Brno-Maloměřice

Brno-Medlánky

Brno-Mokrá Hora

Brno-Nový Lískovec

Brno-Obřany

Brno-Ořešín

Brno-Sever

Brno-Slatina

Brno-Starý Lískovec

Brno-Střed

Brno-Tuřany

Brno-Vinohrady

Brno-Útěchov

Brno-Černovice

Brno-Řečkovice

Brno-Žabovřesky

Brno-Žebětín

Brno-Židenice

Bukovina

Bukovinka

Bučovice

Bílovice nad Svitavou

Březina

Dražovice

Drnovice

Dvorska

Habrovany

Habrůvka

Hajany

Heršpice

Hodějice

Holasice

Holubice

Hostěnice

Hrušky

Jinačovice

Jiříkovice

Kanice

Kobylnice

Komořany

Koválovice

Královopolské Vážany

Kuřim

Křenovice

Křižanovice

Křtiny

Lelekovice

Letonice

Lovčičky

Luleč

Marefy

Mokrá - Horákov

Moravany

Moutnice

Mouřínov

Měnín

Nebovidy

Nemojany

Nesvačilka

Nížkovice

Němčany

Němčany

Ochoz u Brna

Olšany

Opatovice

Ostopovice

Ostrovačice

Otmarov

Otnice

Ořechov

Podbřežice

Podolí

Ponětovice

Popovice

Popůvky

Pozořice

Prace

Rajhrad

Rajhradice

Račice - Pístovice

Rašovice

Rebešovice

Rosice

Rostěnice - Zvonovice

Rousínov

Rozdrojovice

Sivice

Slavkov u Brna

Střelice

Syrovice

Telnice

Troubsko

Tučapy

Tvarožná

Velatice

Velešovice

Viničné Šumice

Vojkovice

Vyškov

Vážany nad Litavou

Vítovice

Řícmanice

Šaratice

Šlapanice

Žatčany

Želešice

Židlochovice

Kde nás najdete?

Kontaktní formulář